O Portalu  Mapa Serwisu  Kontakt

Portal Kulinarny

Na rynku lokali gastronomicznych co jakiś czas zauważalny jest trend na nową kuchnię. Oprócz nowości na naszym rynku znaleźć możemy również restauracje tradycyjne, gotujące polskie specjały czy już zadomowione u nas restauracje z kuchnią zagraniczną taką jak kuchnia włoska, kuchnia francuska, kuchnia gruzińska i wiele więcej. Mamy w czym wybierać, dzięki czemu nie możemy narzekać na brak możliwości spróbowania czegoś nowego.

Pizzerie z włoską pizzą i domowymi obiadami – czy jest to dobre połączenie?

W dużych aglomeracjach miejskich na rynku gastronomicznym panuje różnorodności i jest w czym wybierać zaczynając od pizzerii, restauracji typu fast food, aż po lokale gastronomiczne z kuchnią azjatycką tj. sushi. Jednak w mniejszych małych miejscowościach i miasteczkach raczej dominuje kuchnia, która jest lubiana przez szerokie grono odbiorców i jest mało wyspecjalizowana, jak chociażby sushi. Dlatego w takich miejscach coraz więcej otwiera się wiele pizzerii, które w menu mają nie tylko kuchnię włoską, ale także oferuje tradycyjne polskie dania obiadowe. Cieszą się one wielką popularnością wśród mieszkańców mniejszych miejscowości.

pyszna pizza na dowóz do Ćmińska

Postaw na dobrej jakości pizzę!

Jakby nie patrzeć bez wątpienia można przyznać, że popularniejszą pozycją w menu w lokalach gastronomicznych w Polsce króluje pizza! Popularność tego dania spowodowała, że  powstało wiele pizzerii, które niekoniecznie zawsze serwują dobrej jakości pizzę. Dlatego decydując się na zamówienie pizzy należy wybrać taką, która ma najlepsze opinie. Jednym z takich lokali jest Dworek Bobrza. Jest to pizzeria w Miedzianej Górze, w której w menu znajdziesz nie tylko pizzę w różnych smakach, ale masz możliwość zamówić inne dania typu fast food, a także tradycyjne zestawy obiadowe.

Kategoria: O kuchni, Restauracje
Słowa Kluczowe: , , ,


Comments are closed.

  • Polecane restauracje: